USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Vargas Peruibe Hotel Peruibe Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Vargas Peruibe Hotel Peruíbe Vargas Peruibe Hotel Peruíbe Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Vargas Peruibe Hotel

Rezerwacja online
2026-08-31
2026-09-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

50

Vargas Peruibe Hotel 2*

 Wi-Fi
 Basen

Basen zewnętrzny

 Prywatna plaża

Plaża

 Zakaz palenia

Pomieszczenia dla niepalących

 Hotel przyjazny dzieciom

Łóżeczka dla dzieci

 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Vargas Peruibe Hotel znajduje się około 15 min spacerem od Praia do Costao i składa się z 18 pokojów wyposażonych w nowoczesne udogodnienia. Arpoador Beach jest w około 3 km, a Praca Ambrosio Baldim jest w pobliżu od hotelu.

Do centrum Peruíbe można dojść spacerem w 15 min, a Plaża Costão, leży w nie więcej niż 350 metrach. Goście mogą zwiedzić takie miejsca kultu jak Igreja Matriz São João Batista, znajdujące się zaledwie 1 km od Vargas w Peruíbe. Ponadto, Monsenhor Lino dos Passos znajduje się w 900 metrach. Takie miejsca jak Akwarium w Peruibe i The Center Peruibe beach znajdują się tuż za rogiem od tego hotelu.

Pokoje w tym 2-gwiazdkowym obiekcie wyposażone są w telewizję satelitarną, a także minibar. W łazienkach dostępne są takie udogodnienia jak oddzielna toaleta i prysznic. Udogodnienia obejmują oddzielną toaletę i prysznic w prywatnych łazienkach.

W Vargas codziennie oferują śniadanie w formie bufetu. Na obiad z daniami kuchni brazylijskiej warto wybrać się do restauracji A Ponte Restaurante, która znajduje się w odległości 7-minutowego spaceru.

  • Lokalne atrakcje
  • Palace
    650 m
  • Praca Ambrosio Baldim
    750 m
  • Akwarium w Peruibe
    200 m
  • Palace Peruibe
    650 m
  • Cannil
    500 m
  • Praça Monsenhor Lino dos Passos
    1,4 km
  • Peruibe Skate Park
    250 m
  • Lotniska
  • Lotnisko Congonhas
    135 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Przyjazny zwierzętom

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Słoneczny taras
  • Ogród

Usługi

  • Pralnia

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Minibar
  • Taras
  • Telewizor LCD
  • Łóżeczka dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: od 07:00 do 13:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Vargas Peruibe Hotel?

    Podróż od Vargas Peruibe Hotel do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko Congonhas od 2-gwiazdkowego Vargas Peruibe Hotel?

    Odległość pomiędzy lotniskiem Congonhas a 2-gwiazdkowym Vargas Peruibe Hotel wynosi 135 km.
  • 🚗

    Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w Vargas Peruibe Hotel?

    Vargas Peruibe Hotel udostępnia parking.
  • 🕗

    O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w 2-gwiazdkowym Vargas Peruibe Hotel?

    Goście 2-gwiazdkowego Vargas Peruibe Hotel powinni wymeldować się o 13:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu to 40 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-31
2026-09-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Vargas Peruibe Hotel, Brazylia

Av. Barao De Maua, 88, Peruíbe, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved